Pimpa; donanımlı mühendis kadrosu, satış ekibi ve tecrübeli teknik elemanlarıyla müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Yönetim kadrosu kısa özgeçmişleri aşağıdadır.
 
Genel Müdür
Adnan Erzenci / Ziraat Yüksek Mühendisi
1975 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü’nden Ziraat Yüksek Mühendisi olarak mezun oldu. 1975-1980 yılları arasında DSİ 6. Bölge’de Toprak Drenaj Başmühendisi olarak çalıştı. Ardından 13 yıl boyunca Pimaş Adana Bölge Temsilciliği görevini yürüttü. 1994 yılında Pimpa’yı kurdu. Kendisi bugün sektörde 30 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ve birikimlerini müşterilerini ilgili oldukları alanlarda aydınlatmak için kullanmaktadır.
 
Ezgi Erzenci Akın / Kimya Mühendisi-MBA

Lisans diplomasını 2007 yılında ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü'nden aldı. Yüksek lisansını İşletme Yönetimi üzerine ODTÜ’de tamamladı. 2010 yılından bu yana Pimpa’da çalışmaktadır.

Ferit Akın / İnşaat Mühendisi-MBA
Lisans diplomasını 2006 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden aldı. Yüksek lisansını İşletme Yönetimi üzerine ODTÜ’de tamamladı. 2012 yılından bu yana Pimpa’da çalışmaktadır

Selen Erzenci Baskın / İşletme-MSc
Lisans diplomasını 2011 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünü'nden aldı. Yüksek lisansını Pazarlama Yönetimi üzerine Hollanda ‘da bulunan Tilburg Üniversite’sinde tamamladı. 2013 yılından bu yana Pimpa’da çalışmaktadır .