Firmamız, 2012 yılından bu yana Monofilament File Sistemi anahtar teslim uygulama hizmeti vermektedir. Sistemlerimizi uzman İnşaat Mühendisi'miz kontrolünde projelendiriyoruz ve uygulamamızı kendi yetiştirdiğimiz deneyimli teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Uygulamalarımızla Türkiye'de üretimi bulunmayan İtalya'dan ithal ettiğimiz monofilament file, özel plastik şapka ve klipsler kullanarak kuruyoruz. Sistemlerimizde kullandığımız malzemelerin hepsi İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Amerika meyve bahçelerinde kullanıcılar tarafından denenmiş, kabul görmüş son teknoloji kullanılarak üretilen ve malzemelerdir.

Monofilament File

Monofilament file, meyvelerinizi hava şartlarının yıkıcı etkisinden korur. İtalya'da bahçeye özel enlerde ve istenen gölgeleme oranlarında dokunur. Uzman kişilerce monte edilmesi, uygun ek parçaların kullanılması filenin ömrünü uzatır. Firmamız İtalya'dan monofilament file ithal ederek bahçenize kadar teslim etmektedir.
 

File Çatı Klipsi

File çatı klipsleri iki parçadan oluşur. Fileyi çatı teline bağlayarak kaymasını önler. Filenin ortasındaki sık dokuma alanının yük almasını, filenin kayıp zayıf bölgelere yük gelmesini önler. Filenin uçmasını, direk üstündeki bağlantılara sürtünerek yırtılmasını önler. UV katkılı file çatı klipsleri İtalya'da üretilmektedir.
 

File Bağlama Klipsi

File bağlama klipsleri fileleri sıra ortasında biribirlerine bağlamak için kullanılır. Aşırı yükte kendiliğinden açılır. Sistemin zarar görmesini engeller. Klips 4 parçadan oluşur. İstenirse üstündeki delikler kullanılarak karabina ile de kullanılabilir. UV katkılı file bağlama klipsleri İtalya'da üretilmektedir.
 

Araç Park Alanları için Monofilament File Sistemleri

Firmamız araç park alanları, fabrika stok sahaları ve özel araba park yerleri için monofilament file sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu yapmaktadır. İhtiyaca göre farklı özelliklerde, farklı yüksekliklerde ve genişliklerde, değişik zeminlerde çelik konstrüksiyon iskelet sistemler kurulabilir. Bu sistemler kolay açılır kapanır şekilde tasarlandığı için araç giriş çıkışını engellemez. Yüksek mukavemette inşa edilen sistemler araçlarınızı ağır hava şartlarından ve güneşin yakıcı etkisinden korur.