Peyzaj sulama uygulamalarında, projenin boyutuna bakmaksızın, öncelikle projelendirme yapılmalı, uygun sprinkler sahaya yerleştirilmeli ve ihtiyaç duyulan debi ve basınç miktarı saptanmalıdır. Projelendirme aşamasında yapılan bu tespitler, sistmein sağlıklı bir şekilde uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Her bitkinin su ihtiyacı farklı olduğu gibi, her sprink sisteminin de debi ve basınç ihtiyacı farklıdır. Hidromekanik hesaplar kullanılarak yapılan projelendirme çalışmasının sonucunda hem sistemi besleyecek hem de yüksek maliyetli olmayan bir pompa, sprink ve gerekirse filtre belirlenmelidir. 


Firmamız, en küçük villa bahçe çim sulama projelerinden, çok katlı bloklar ile oluşan site peyzaj sulama uygulamalarına kadar her boyutta sulama sistemi için projelendirme ve uygulama hizmeti sunmaktadır. 

Gelişen teknoloji ile yeğmur sensörlü, internet veya cep telefonundan kumandalı sistemler kullanılmaya başlanmıştır. Firmamızda hortum ucuna takılan zaman ayarından başlayarak bilgisayar kontrollü sistemlere kadar her ihtiyaca uygun ihtiyaca göre farklı özelliklerde sistem planlaması ve projelendirmesi yapılmaktadır.