Uydu Sistemleri Kullanan
Akıllı sulama Teknolojisi

Uydu teknolojisini kullanan yazılım bazlı bir çözüm olan, Manna akıllı sulama teknolojisi herhangi bir sensöre ihtiyaç duymadan tek bir tuşa basarak araziye özel sulama önerileri sağlar.

Dünya çapında sulu tarım yapan çiftçiler, sulamayla ilgili olarak her gün aynı soru ile karşı karşıya kalıyor; her bitkiye ne zaman ve ne kadar su vermeliyim?

Her iki durum için de bu değerler, ürün verimliliğini ve kalitesini en üst düzeye çıkarmak ve su kullanımını azatlman için hayati öneme sahip. Manna, çiftçilere kendi ürünleri ve koşullarına özel sulama önerileri sağlayarak sulamayla ilgili kararlarını daha kolay ve bilinçli vermeleri konusunda  destek olmaktadır. Özel uydu modelleri ile sensörsüz yaklaşıma dayanarak Manna, tamamen ayrı yerlerden okuma yerine çiftilere tüm arazinin yüksek çözünürlüklü, entegre bir görüntüsünü sağlamaktadır.

Manna Irrigation, merkezi, global tarım teknolojisi yeniliklerinin merkezi olan İsrail'de bulunmaktadır. 50 yıldan fazla deneyimi ile lider damla ve mikro sulama çözümleri sağlayıcısı Rivulis'in desteği ile Manna, dünya çapındaki çiftçilere çığır açan çözümler sunmak için gerekli bilgiye ve global erişime sahiptir.